W napadzie złości zniszczył auto "koledze" żony

czwartek, 3 stycznia 2019 r., 10:47
fot. archiwum

31-letni i 37-letni mieszkańcy powiatu kościerskiego usłyszeli zarzuty uszkodzenia mienia i gróźb karalnych, po tym jak najprawdopodobniej w akcie złości uszkodzili samochód 38-latkowi, który znajdował się w pojeździe wraz z żoną jednego ze sprawców.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek, 31 grudnia.

- 38-letni mieszkaniec powiatu kościerskiego powiadomił nas o tym, że około godziny 14. na parkingu leśnym w Będominie został uszkodzony samochód VW Caddy. Na miejsce przyjechali policjanci, którzy w toku podjętych działań zatrzymali dwóch sprawców tego zdarzenia - 31-letniego i 37-letniego mieszkańców powiatów kościerskiego - informuje asp. Piotr Kwidziński, rzecznik kościerskiej policji.

Mężczyźni usłyszeli zarzuty uszkodzenia mienia oraz gróźb karalnych.

Jak się okazało, do zdarzenia doszło w związku z nieporozumieniem w małżeństwie. W samochodzie wraz z 38-latkiem znajdowało się bowiem żona jednego ze sprawców.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.