Trzy osoby ranne w wypadku w Kornem

środa, 2 stycznia 2019 r., 10:37
fot. archiwum

Trzy osoby przetransportowano do szpitala wskutek wypadku, do którego doszło w środę w nocy na drodze krajowej nr 20 w okolicach Kornego.

Do zdarzenia doszło około godz. 1 w nocy z wtorku na środę.

- Ze wstępnych ustaleń wynika, że 35-letni mężczyzna kierujący toyotą land cruiser, stracił panowanie nad pojazdem, zjechał do przydrożnego rowu i dachował - informuje asp. asp. Piotr Kwidziński, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Kościerzynie.

W wyniku wypadku do szpitala przetransportowano trzy osoby - 64-letnią, 24-letnią oraz dwuletnią dziewczynkę. Kierujący nie odniósł poważniejszych obrażeń. Był trzeźwy.

Szczegółowe okoliczności wypadku ustalają policjanci.

MD-Z

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.