Opóżnienia na linii PKM

środa, 2 stycznia 2019 r., 09:08

Z powodu defektu pociągu 96554 na stacji Żukowo Wschodnie pociągi SKM, kursujące w relacjach do i z Kościerzyny oraz Kartuz kursują nieregularnie.

Po zjeździe pociągu, który uległ awarii SKM Trójmiasto wydało komunikat o przywróceniu ruchu pociągów zgodnie z obowiązującym rozkładem jazdy.

Pociąg 96505 relacji Gdańsk Wrzeszcz - Kartuzy odjeżdżający z Gdańska Rębiechowa o 7:41, odjedzie z około 45 minutowym opóźnieniem.

Pociąg 96558 relacji Kartuzy - Gdańsk Wrzeszcz planowo rozpoczynający bieg na stacji Kartuzy o 8:24, odjedzie z około 30 minutowym opóźnieniem.

info. mat. internetowe

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.