Kobyle. Zaginęły dwa psy pasterskie

czwartek, 27 grudnia 2018 r., 13:59
fot. archiwum

W poniedziałek jedna z mieszkanek gminy Stara Kiszewa zgłosiła kradzież jej dwóch psów pasterskich. Kościerscy policjanci poszukują sprawców zdarzenia, jak i zwierząt.

Jak informuje asp. Piotr Kwidziński, w poniedziałek, 24 grudnia na komendę Policji zgłosiła się mieszkanka miejscowości Kobyle (gm. Stara Kiszewa), która powiadomiła funkcjonariuszy o tym, że z jej działki zostały skradzione dwa psy pasterskie rasy Bernardyn.

Policjanci wszczęli w tej sprawie postępowanie. Trwają działania zmierzające do ujęcia sprawców kradzieży, jak i odzyskania zwierząt.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.