Stężyca-Skorzewo. Ford zderzył się z peugeotem

czwartek, 27 grudnia 2018 r., 09:00
fot. nadesłane/KPP Kościerzyna

Jedna osoba trafiła do szpitala wskutek zdarzenia, do którego doszło w wigilię na drodze wojewódzkiej między Stężycą a Skorzewem. Kierująca fordem wpadł tam w poślizg, wskutek czego zderzyła się z jadącym z naprzeciwka peugeotem.

Do zdarzenia doszło w poniedziałkowe popołudnie.

- Z ustaleń pracujących na miejscu zdarzenia funkcjonariuszy wynika, że kierująca Fordem Fiestą 40-letnia mieszkanka powiatu kartuskiego na łuku drogi straciła panowanie nad pojazdem, wskutek czego kierowany przez nią samochód obróciło i wyniosło na przeciwległy pas ruchu, gdzie doprowadziła do zderzenia z Peugeotem 307, którym kierował 21-letni mieszkaniec powiatu kartuskiego - informuje asp. Piotr Kwidziński, rzecznik kościerskiej policji.

Jak dodaje, w wyniku zdarzenia do szpitala przetransportowano kierującą fordem 40-letnią kobietę. Oboje kierujący byli trzeźwi.

Szczegółowe okoliczności zdarzenia wyjaśnia policja.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.