Kościerzyna. 30-latek odpowie za posiadanie narkotyków. Wpadł, bo zasnął na ulicy

poniedziałek, 24 grudnia 2018 r., 12:40
fot. archiwum

Kara do trzech lat pozbawienia wolności grozi 30-letniemu mieszkańcowi Kościerzyny, u którego policjanci znaleźli narkotyki w postaci marihuany. Mężczyzna wpadł, bo zasnął na ulicy, o czym służby powiadomili przechodnie.

W nocy z soboty na niedzielę dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Kościerzynie otrzymał zgłoszenie o tym, że przy ulicy Mickiewicza w Kościerzynie leży mężczyzna.

- Na miejsce natychmiast skierowano patrol, który potwierdził zgłoszenie. Funkcjonariusze wezwali zespól ratownictwa medycznego. W momencie, gdy mężczyzna miał zostać przekazany ratownikom medycznym, jeden z policjantów zauważył, że z kieszeni wystaje mu jakieś zawiniątko. Postanowili to sprawdzić. Okazało się, że były to narkotyki w postaci marihuany - podaje asp. Piotr Kwidziński, rzecznik kościerskiej policji.

- Mężczyzna po przebadaniu przez zespół ratownictwa medycznego, został osadzony w policyjnym pomieszczeniu dla osób zatrzymanych - dodaje.

Za posiadanie narkotyków 30-letniemu mieszkańcowi Kościerzyny, obywatelowi Niemiec, grozi mu do trzech lat pozbawienia wolności.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.