Papiernia. Seat uderzył w drzewo

poniedziałek, 24 grudnia 2018 r., 09:55
fot. archiwum

Niedzielnym późnym wieczorem służby interweniowały w Papierni (gm. Lipusz). Seat kierowany przez kobietę wypadł tam z trasy i uderzył w przydrożne drzewo.

Zgłoszenie o wypadku dyżurny kościerskiej policji otrzymał w niedzielę około godziny 22.

- Z ustaleń pracujących na miejscu zdarzenia funkcjonariuszy policji wynika, że kierująca Seatem Ibizą mieszanka powiatu bytowskiego na łuku drogi straciła panowanie nad pojazdem, w wyniku czego zjechała na pobocze, gdzie kierowany przez nią samochód uderzył w drzewo - podaje asp. Piotr Kwidziński, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Kościerzynie.

Kierująca seatem została przetransportowana do szpitala. Była trzeźwa.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.