Korne. Renault zderzyło się z audi - dwie osoby w szpitalu

poniedziałek, 24 grudnia 2018 r., 09:51
fot. archiwum

Dwie osoby trafiły do szpitala wskutek zdarzenia, do którego doszło w sobotnie popołudnie w Kornem. Kierujący renault wymusił tam pierwszeństwo przejazdu na audi.

Zgłoszenie o wypadku dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Kościerzynie otrzymał w sobotę około godziny 14.30.

- Z ustaleń pracujących na miejscu zdarzenia funkcjonariuszy wynika, że kierujący Renault Clio 66-letni mieszkaniec Gdańska wymusił pierwszeństwo na audi, którym kierował 40-letni mieszkaniec powiatu kościerskiego, doprowadzając tym samym do zderzenia obu pojazdów - informuje asp. Piotr Kwidziński, rzecznik kościerskiej policji.

Jak dodaje, wskutek zdarzenia do Szpitala Specjalistycznego w Kościerzynie przetransportowano kierującego renault 66-letniego mężczyznę oraz 62-letnią pasażerkę pojazdu. Obaj kierujący byli trzeźwi.

Szczegółowe okoliczności wypadku wyjaśnia kościerska policja.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.