Miasto zaprasza na kościerskie lodowisko

sobota, 22 grudnia 2018 r., 09:16
fot. nadesłane

Od tygodnia miłośnicy zimowego szaleństwa mogą korzystać z miejskiej ślizgawki. Lodowisko czynne jest codziennie od godziny 1o do 20.30. Miasto zachęca do zakupu atrakcyjnych karnetów oraz korzystania z Kościerskiej Karty Dużej Rodziny, a także z Gminnej Karty Dużej Rodziny.

Przed tygodniem rozpoczął się już ósmy sezon zimowego szaleństwa na lodowisku miejskim w Kościerzynie.

- Z oświetlonego lodowiska oraz w pełni przygotowanej wypożyczalni sprzętu (łyżwy, kaski, chodziki do nauki jazdy), a także szatni można korzystać codziennie pomiędzy 10. a 20.30. Istnieje możliwość płatności kartą - zachęca kościerski magistrat.

- Zachęcamy wszystkich miłośników jazdy na lodzie do zakupu atrakcyjnych karnetów oraz korzystania z Kościerskiej Karty Dużej Rodziny, a także z Gminnej Karty Dużej Rodziny - dodaje.

Lodowisko miejskie mieści się przy Szkole Podstawowej nr 6 w Kościerzynie przy ul. M. C. Skłodowskiej.

Wejście trwa godzinę. (godziny wejść: 10., 11.30, 13., 15., 16.30, 18, 19.30.)

Dodajmy, że w przypadku niesprzyjających warunków atmosferycznych zarządzający miejską ślizgawką zastrzegają sobie możliwość zamknięcia lodowiska.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.