Lubiana dla najmłodszych

poniedziałek, 24 grudnia 2018 r., 08:38
fot. nadesłane

8 grudnia w kościerskim kinie "Remus" odbyło się specjalne spotkanie mikołajkowe dedykowane najmłodszym członkom rodzin pracowników ZPS Lubiana S.A.. Na dzieci czekała moc atrakcji. Firma nie zapomniała także o niepełnosprawnych dzieciach z miejscowości Łubiana, które otrzymały świąteczne paczki.

Specjalny seans filmowy, gry i zabawy z animatorem, słodki poczęstunek oraz upominki od Mikołaja - to tylko część atrakcji, które przygotował zespół ZPS Lubiana S.A. dla dzieci pracowników firmy. Dzięki listom dostępnym w poszczególnych działach firmy, rodzice w prosty sposób mogli zapisać swoje pociechy do udziału w spotkaniu.

Organizatorzy podkreślają, że Święta to szczególny czas w życiu firmy.

- Święta Bożego Narodzenia to zawsze wyjątkowy czas dla zespołu ZPS Lubiana S.A.. To idealny moment na integrację i docenienie całorocznego zaangażowania pracowników w funkcjonowanie naszej firmy. - mówi Prezes Zarządu Zbigniew Andrzejewski. - Bardzo nam zależy, aby tę wdzięczność odczuły całe rodziny, a w szczególności najmłodsi.

Starszym dzieciom (w wieku od 11 do 18 lat) firma sprezentowała vouchery na dowolnie wybrany seans filmowy w kinie "Remus". Organizatorzy nie zapomnieli też o niepełnosprawnych dzieciach z miejscowości Łubiana - gdzie znajdują się zakłady produkcji porcelany - one również zostały obdarowane specjalnymi paczkami.

Pracownicy ZPS Lubiana S.A. nie ukrywają swojego zadowolenia ze świątecznych przedsięwzięć, których realizacji podejmuje się firma.

- My mamy swój doroczny Turniej Mikołajkowy, a nasze dzieci mają spotkanie z Mikołajem. To bardzo miłe, że nasza firma dba nie tylko o swoich pracowników, ale o całe rodziny. Uśmiech naszych pociech jest bezcenny - komentują rodzice uczestników spotkania.

nadesłane/ZPS Lubiana

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.