Struga. Czołówka dwóch pojazdów - pięć osób rannych

czwartek, 20 grudnia 2018 r., 14:47
fot. archiwum

W czwartkowe popołudnie trwała akcja ratownicza w Strudze (gm. Stara Kiszewa), gdzie na drodze wojewódzkiej nr 214 doszło do czołowego zderzenia dwóch samochodów. Poszkodowanych zostało aż pięć osób. Droga była całkowicie zablokowana. W związku z intensywnymi opadami śniegu, panują trudne warunki na drogach. Służby apelują o ostrożność.

Do zdarzenia doszło po godzinie 14. na drodze wojewódzkiej nr 214 w miejscowości Struga na wysokości skrętu na Górę.

- Ze wstępnych ustaleń pracujących na miejscu funkcjonariuszy wynika, że kierujący seatem 47-letni mieszkaniec powiatu starogardzkiego wpadł w poślizg i zatrzymał się samochodem w poprzek jezdni. W bok stojącego pojazdu uderzyło dostawcze Iveco, którym kierował 48-letni mężczyzna - informuje asp. Piotr Kwidziński, rzecznik kościerskiej policji.

Jak dodaje, wskutek zdarzenia do szpitala przetransportowano łącznie pięć osób, w tym trzy trafiły do placówki w Starogardzie Gdańskim, a dwie do Kościerzyny.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.