Świąteczne Kolędowanie na Rynku w Kościerzynie

niedziela, 16 grudnia 2018 r., 14:11
fot. AL

Kiermasz świąteczny, śpiewanie kolęd oraz ciepły poczęstunek - to atrakcje, które przygotowano z okazji Wspólnego Świątecznego Kolędowania, które odbyło się w niedzielę na rynku w Kościerzynie. Jednym słowem w Sercu Kaszub dało się odczuć już atmosferę świąt Bożego Narodzenia, a chętnych do wspólnego świętowania nie brakowało i to zarówno wśród młodszego, jak i już doświadczonego pokolenia.

W kolorowe bombki, drewniane figurki, haftowane obrusy i inne świąteczne akcesoria można było zaopatrzyć się na w niedzielę na kościerskim rynku. Dla wszystkich chętnych przygotowano także ciepły poczęstunek. Świąteczną atmosferę podkreślały także kolędy w wykonaniu dzieci z "Armii Jezusa", sekcji muzycznej Kościerskiego Domu Kultury oraz Kościerskiego Chóru Żeńskiego.

Świąteczne kolędowanie zwieńczono wspólnym śpiewaniem kolęd.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.