Dziemiany. Zderzenie toyoty z BMW zakończone w ogrodzeniu

wtorek, 11 grudnia 2018 r., 09:24
fot. nadesłane/KPP Kościerzyna

Dwie osoby trafiły do szpitala wskutek wypadku, do którego doszło w poniedziałkowe przedpołudnie na trasie Dziemiany-Kalisz. Toyota zderzyła się tam z BMW.

Zgłoszenie o wypadku dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Kościerzynie otrzymał w poniedziałek około godziny 10.

- Dyżurny na miejsce natychmiast skierował policjantów z Wydziału Ruchu Drogowego, którzy zabezpieczyli miejsce zdarzenia. Mundurowi wykonali również dokumentację fotograficzną oraz oględziny miejsca wypadku - informuje asp. Piotr Kwidziński, rzecznik kościerskiej policji.

- Ze wstępnych informacji wynika, że 62-letni kierowca toyoty, podczas wyjeżdżania z drogi podporządkowanej, nie udzielił pierwszeństwa przejazdu 49-letniej kierującej bmw, co spowodowało zderzenie. Siła uderzania była tak silna, że oba samochody wpadły do rowu. Z powodu wypadku do szpitala trafili oboje kierujący. Byli trzeźwi - dodaje.

Policjanci wyjaśniają okoliczności tego wypadku.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.