Złamał sądowy zakaz zbliżania się - 22-latek trafił do aresztu

poniedziałek, 10 grudnia 2018 r., 10:35
fot. nadesłane/KPP Kościerzyna

Miał orzeczony sądowy zakaz zbliżania się do jednej z mieszkanek Kościerzyny, wobec której stosował przemoc domową. Mimo to nadal nękał i groził kobiecie. Tym razem sąd zastosował wobec niego tymczasowy areszt.

W czwartek kościerscy policjanci zatrzymali 22-latka, który nadal nękał mieszkankę Kościerzyny, pomimo sądowego zakazu zbliżania się.

- Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Zebrany przez mundurowych materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie 22-latkowi zarzutów dotyczących nękania i gróźb. W piątek funkcjonariusze doprowadzili sprawcę do prokuratury, gdzie po przesłuchaniu prokurator skierował do sądu wniosek o jego tymczasowe aresztowanie - podaje asp. Piotr Kwidziński, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Kościerzynie.

- Decyzją sądu 22-letni mężczyzna najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie. Za te przestępstwa grozi kara pozbawienia wolności do pięciu lat - dodaje.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.