Będomin. Passat zderzył się z toyotą - ranna 60-letnia kobieta

poniedziałek, 10 grudnia 2018 r., 10:16
fot. archiwum

W niedzielne popołudnie służby interweniowały w Będominie. Doszło tam do czołowego zderzenia passata z toyotą. Wskutek zdarzenia do szpitala trafiła 60-letnia kobieta.

Zgłoszenie o wypadku dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Kościerzynie otrzymał w niedzielę około godziny 16.20.

- Z ustaleń pracujących na miejscu zdarzenia funkcjonariuszy wynika, że kierujący VW Passatem 28-letni obywatel Ukrainy podjął manewr wyprzedzania innego pojazdu, zjechał na lewy pas ruchu, gdzie doprowadził do czołowego zderzenia z jadącą z naprzeciwka toyotą, którym kierował 65-letni mieszkaniec powiatu kościerskiego - podaje asp. Piotr Kwidziński, rzecznik kościerskiej policji.

Jak dodaje, do szpitala przetransportowano 60-letnią pasażerką toyoty. Obaj kierujący byli trzeźwi.

28-latkowi zatrzymano prawo jazdy oraz osadzono go w policyjnej izbie zatrzymań. W trybie przyspieszonym odpowie za spowodowanie wypadku przed sądem.


AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.