Kościerska Huta. Fiat dachował po zderzeniu z mazdą

poniedziałek, 10 grudnia 2018 r., 10:09
fot. nadesłane

Kobieta w ciąży została przetransportowana do szpitala wskutek zdarzenia, do którego doszło w piątkowe popołudnie na K20 w miejscowości Kościerska Huta. Mazda uderzyła tam w tył fiata, który w następstwie dachował.

Zgłoszenie o zdarzeniu dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Kościerzynie otrzymał w piątek około godziny.

- Z informacji wynikało, że w przydrożnym rowie znajduje się Fiat Seicento po dachowaniu. Na miejsce natychmiast skierowano policjantów, którzy ustalili, że kierujący mazdą najechał na tył fiata, który w następstwie dachował. 18-letnia pasażerka fiata z uwagi na to, że znajdowała się w ciąży została przetransportowana do szpitala na badania - podaje asp. Piotr Kwidziński, rzecznik kościerskiej policji.

Szczegółowe okoliczności zdarzenia są przedmiotem ustaleń śledczych.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.