VI Karsiński Zjazd Zmotoryzowanych Mikołajów

sobota, 8 grudnia 2018 r., 16:03
fot. AL

W sobotnie popołudnie w Karsinie zapanowała świąteczna atmosfera, a to za sprawą kilkuset Mikołajów, które przejechały ulicami miejscowości swoimi pojazdami. Nie brakło świętych na motocyklach i samochodach ze świątecznymi akcentami. Moc atrakcji szczególnie dla dzieci czekało też na sali sportowej.

Kilkaset pojazdów wzięło udział w szóstej edycji Karsińskiego Zjazdu Zmotoryzowanych Mikołajów. Na motocyklach i samochodami Mikołaje przejechały ulicami Karsina, wzbudzając wiele pozytywnych emocji i przywołując atmosferę świąt Bożego Narodzenia.

Po widowiskowej paradzie, wszyscy spotkali się na sali sportowej. Tam wręczono statuetki za najlepszy strój, czy najlepiej udekorowany pojazd. Ponadto nie brakowało wielu atrakcji dla najmłodszych uczestników, w tym zabawy z animatorami, dmuchane zjeżdżalnie i zamek oraz wizyta św. Mikołaja z prezentami.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.