Mikołajki na boisku z ZPS "Lubiana"

piątek, 7 grudnia 2018 r., 10:24
fot. nadesłane

W sobotę, 1 grudnia w Kościerzynie odbył się Mikołajkowy Turniej Siatkówki pracowników ZPS "Lubiana S.A". Na hali "Sokolnia" o puchar Prezesa walczyło pięć zespołów. Zwycięzcą po raz kolejny została drużyna "Sklepu".

Mikołajkowy Turniej Siatkówki to ważne wydarzenie w życiu firmy. Co roku pracownicy "Lubiany" wraz z rodzinami spotykają się, aby walczyć o puchar Prezesa Zarządu firmy. W tym roku pod siatką spotkały się drużyny: "Sklep", "Drużyna Prezesa", "Drużyna Łańcucha", "Budowlani" oraz "Sprzedaż Mix". Po raz kolejny najlepsza okazała się reprezentacja "Sklepu".

Zawodnicy zwycięskiego zespołu nie ukrywają, że poziom rozgrywek był w tym roku wysoki.

- Każdy Mikołajkowy Turniej "Lubiany" to świetna okazja do integracji i zdrowej rywalizacji wśród pracowników firmy. W tym roku wszystkie drużyny były świetnie przygotowane, dlatego zwycięstwo nie przyszło nam łatwo. Bardzo nas cieszy, że kibicują nam całe rodziny. Dla każdego zawodnika to dodatkowa motywacja do jak najlepszej gry! - mówią reprezentanci "Sklepu".

- Turniej Mikołajkowy to już tradycja w firmie; niektórzy czekają na niego cały rok. Z roku na rok poziom gry drużyn jest coraz wyższy, a zainteresowanie meczem większe, co świadczy o dużej potrzebie organizowania spotkań otwartych, gdzie spotykają się osoby pracujące w "Lubianie", znajomi i przyjaciele - mówi Prezes Zarządu "Lubiany", Zbigniew Andrzejewski.

Po ciężkiej i wyczerpującej walce uczestnicy rozgrywek uzupełnili energię przy wspólnym poczęstunku. Do wyboru były: żurek, bigos, chleb ze smalcem, czy kawa i słodkości.

Mikołajkowy Turniej to nie jedyne wydarzenie organizowane przez Zarząd "Lubiany"  w okresie świątecznym. Firma dba również o najmłodszych członków rodzin swoich pracowników, dlatego 8 grudnia w kinie "Remus" odbędzie się specjalne spotkanie mikołajkowe, gdzie na dzieci czekać będzie moc atrakcji, w tym upominki od Mikołaja.

nadesłane/ZPS Lubiana

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.