Mikołaj wraz z pomocnikami odwiedził mieszkańców Wysina

piątek, 7 grudnia 2018 r., 10:05
fot. nadesłane

Tradycyjnie szóstego grudnia w Wysinie zapanował świąteczny nastrój. Chociaż nie saniami, ale pojazdem z napędem na cztery koła Mikołaj wraz z pomocnikami dotarł bowiem do tutejszym mieszkańców z upominkami.

Wraz ze swoimi pomocnikami Mikołaj wędrował po miejscowości, odwiedzając każdy dom - tak, aby wszyscy mali i duzi zostali obdarowani. Poza upominkami przybysz z Laponii wraz z sołtysem, radą sołecką i OSP Wysin życzył mieszkańcom rodzinnych, otulonych śniegiem i roziskrzonych kolędą i śmiechem Świąt Bożego Narodzenia.

- Nawet najmniejszy drobiazg potrafił wywołać uśmiech na niejednej twarzy - podsumowuje św. Mikołaj.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.