Kościerzyna. 55-latka potrącona na przejściu dla pieszych

czwartek, 6 grudnia 2018 r., 12:56
fot. nadesłane

55-letnia kobieta trafiła do szpitala wskutek zdarzenia, do którego doszło w czwartkowe przedpołudnie na ulicy Skłodowskiej w Kościerzynie. Piesza została tam potrącona na przejściu dla pieszych przez opla.

Zgłoszenie o wypadku dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Kościerzynie otrzymał w czwartek około godziny 10.40.

- Ze wstępnych ustaleń pracujących na miejscu zdarzenia funkcjonariuszy wynika, że kierujący oplem astrą 83-letni mieszkaniec zjeżdżając z ronda Solidarności w ulicę Skłodowską w kierunku szpitala potrącił przechodzącą przez przejście dla pieszych 55-letnią kobietę - podaje asp. Piotr Kwidziński, rzecznik kościerskiej policji.

Jak dodaje, kobieta została przetransportowana do szpitala. Zarówno piesza, jak i kierujący oplem mężczyzna byli trzeźwi.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.