Na kościerski Rynek przybył Mikołaj, by spotkać się z dziećmi

czwartek, 6 grudnia 2018 r., 11:57
fot. AL

Na ten dzień najmłodsi mieszkańcy Kościerzyny czekali z niecierpliwością. W czwartek, ku uciesze szczególnie tych najmłodszych, do centrum miasta przybył Św. Mikołaj. Sympatyczny brodacz rozmawiał z dziećmi i wręczał im słodkie upominki.

W spotkaniu z popularnym świętym uczestniczyli przede wszystkim podopieczni kościerskich przedszkoli. Wszyscy wspólnie śpiewali świąteczne piosenki i doskonale się bawili. Głównym organizatorem przedsięwzięcia był Kościerski Dom Kultury.

Świąteczne życzenia najmłodszym mieszkańcom miasta składali też burmistrz Kościerzyny Michał Majewski oraz przewodnicząca Rady Miasta Kościerzyna Helena Kaszubowska-Nitz.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.