Zderzenie czterech pojazdów na K20

poniedziałek, 3 grudnia 2018 r., 19:32
fot. AL

W poniedziałkowe popołudnie służby interweniowały na trasie Kościerzyna-Łubiana, gdzie doszło do zderzenia czterech samochodów osobowych. Wskutek zajścia do szpitala trafiły trzy osoby.

Do zdarzenia doszło na drodze krajowej nr 20 na odcinku między Kościerzyną a Łubianą. Z uzyskanych przez nas informacji wynika, że kierujący mitsubishi 22-letni obywatel Bangladesz nie zdążył wyhamować, wskutek czego uderzył w tył VW Polo, którym kierowała 22-letnia kobieta. Siłą odrzutu polo uderzyło w hondę, za kierownicą którego siedział 40-latek, natomiast honda zahaczyła o kolejnego VW Polo, którym kierował 28-letni mężczyzna.

W wyniku zdarzenia do szpitala przetransportowano trzy osoby.

W akcji ratowniczej wzięli udział strażacy z OSP Łubiana, JRG Kościerzyna oraz zespół ratownictwa medycznego.

Szczegółowe okoliczności zdarzenia wyjaśnia policja.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.