Szumleś Szlachecki. "Czołówka" dwóch ciężarówek

poniedziałek, 3 grudnia 2018 r., 19:24
fot. AL

Szczęśliwie bez osób poszkodowanych zakończyło się zdarzenie, do którego doszło w poniedziałkowe popołudnie w Szumlesiu Szlacheckim (gm. Nowa Karczma). Czołowo zderzyły się tam dwa samochody ciężarowe.

Do zdarzenia doszło po godzinie 15. na drodze wojewódzkiej. Z uzyskanych przez nas informacji wynika, że kierujący Scanią chcąc uniknąć zderzenia z samochodem osobowym, którego kierujący zatrzymał się, by dokonać manewru skrętu w lewo, zjechał na przeciwny pas ruchu, doprowadzając tym samym do czołowego zderzenia z Mercedesem Atego.

Szczęśliwie żaden z uczestników zdarzenia nie odniósł obrażeń.

W akcji ratowniczej wzięli udział strażacy z OSP Nowa Karczma, OSP Grabówko, JRG Kościerzyna oraz zespół ratownictwa medycznego.

Szczegółowe okoliczności zdarzenia wyjaśnia policja.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.