Pierwsze Netto w formule 3.0 już działa w Galerii Madison

poniedziałek, 3 grudnia 2018 r., 10:00
fot. nadesłane

Sieć handlowa Netto zadebiutowała w nowym koncepcie w gdańskiej Galerii Madison. Pierwszy w Polsce sklep sieci w odmienionej formule otwarto 22 listopada br. - w dniu 15 urodzin galerii.

Madison to pierwsza "butikowa" galeria handlowa w Trójmieście, skoncentrowana na zapewnieniu klientom wysokiej jakości obsługi oraz unikalnych doświadczeń zakupowych. Jako jeden z najpopularniejszych obiektów handlowych w Gdańsku, jest miejscem debiutu kolejnego konceptu handlowego.

Po pierwszym, otwartym na terenie galerii handlowej, gabinecie kosmetologicznym Yasumi, tym razem zmienioną formułę swoich sklepów zaprezentowała sieć spożywcza Netto. Po raz pierwszy w Polsce, podczas 15-urodzin galerii Madison, wywodzące się z Danii Netto pokazało swój sklep (1 341 m2) w zupełnie nowej odsłonie. Klientom zaoferowano przestronne i nowoczesne wnętrza, poszerzony wybór świeżych warzyw i owoców, szeroki wachlarz zdrowej żywności z certyfikatem BIO, produktów bezglutenowych, bezcukrowych, a także rozbudowaną strefę z produktami świeżymi: sokami, sałatkami i pieczywem. W pierwszych dniach po otwarciu Madison odnotował ponad 37% wzrost footfallu, co pokazuje, że Netto w nowym formacie idealnie trafia w potrzeby współczesnych, wymagających klientów.

- Już w pierwszym dniu działania sklepu w Madisonie odwiedziło nas kilka tysięcy klientów a zainteresowanie wciąż utrzymuje się na bardzo wysokim poziomie - komentuje Mariola Skolimowska, PR & Communications Manager, Netto. - Netto 3.0 to sklep wizjonerski, zdecydowanie wyprzedający trendy. Koncept opiera się o cztery istotne dla nas wartości: skandynawski charakter, wyrazistość, prostotę oraz korzyść dla. W praktyce oznacza to oszczędny design, stonowaną komunikację marketingową na terenie sklepu: brak nachalnych reklam czy krzykliwych plakatów promocyjnych. Korzyści dla klientów to przede wszystkim dyskontowe ceny, ale także działania CSR, w które angażujemy się, współdziałając dla dobra lokalnej społeczności. Na debiut formatu 3.0 wybraliśmy Galerię Madison, bo jest ona idealnym miejscem do realizacji naszej wizji - dodaje Mariola Skolimowska. -To kameralny obiekt, ze smakiem, wkomponowany w Starówkę, a skandynawskie, przytulne wnętrza są przyjazne klientom. W Madisonie działa wiele lokalnych marek oraz punktów usług, tak potrzebnych w centrum miasta. Dodatkowo, obiekt jest przyjazny zwierzętom, a na dachu prowadzona jest pasieka. Taka filozofia działania idealnie współgra z naszą wizją biznesu opartą o wartości - podsumowuje M. Skolimowska.

- Jesteśmy galerią "butikową" - przyjazną i kameralną, skupioną na spełnianiu potrzeb naszych klientów. Nowy koncept Netto świetnie odpowiada naszej filozofii zakupów w duchu "shopping experience" - mówi Anna Thomas, Dyrektor Zarządzająca Galerią Madison. - Co więcej, duńska estetyka sklepu doskonale współgra ze świeżo wyremontowanymi wnętrzami Madisona oddającymi klimatem skandynawskie "hygge" widoczne w prostocie architektury, naturalnych materiałach zaaranżowanych we wnętrzach i spokojnej muzyce towarzyszącej wizycie w galerii. Wszystko to sprawia, że zakupy w tak przyjaznej przestrzeni dostarczają naszym klientom wyjątkowych doświadczeń.


Galeria Madison pod jednym dachem łączy 3 funkcje: obiektu handlowego, biurowego i centrum medycznego. Zlokalizowana w samym centrum miasta, doskonale skomunikowana i odwiedzana przez blisko 7 mln klientów rocznie. Dobrze przemyślany i konsekwentnie realizowany rozwój zgodny z oczekiwaniami klientów i "szyty na miarę" dobór najemców od 15 lat zapewnia galerii nie tylko lojalnych klientów, ale i komplet najemców. Po gruntownym remoncie, który kosztował ponad 6 mln euro, to także prawdopodobnie najładniejsza, pod względem architektury i wystroju wnętrz, galeria handlowa w Trójmieście.

madison.gda.pl

KOMENTARZE
Możliwość komentowania została wyłączona.