Zmieniamy Mikołajki?

poniedziałek, 3 grudnia 2018 r., 10:00
fot. nadesłane

Choć pogoda za oknem nie jest jeszcze typowo zimowa, to do Świąt coraz bliżej, lecz jeszcze zanim to nastąpi mamy przed sobą Mikołajki - święto jakże uwielbiane przez wszystkie maluchy. Chyba każdy z nas pamięta, gdy w dzieciństwie podekscytowany kładł się do łóżka z myślą o upominku od Mikołaja, który zastanie rano. Już od czasów średniowiecza w ten dzień święty Mikołaj przynosił dzieciom prezenty. Obecnie w Polsce, nocą podkłada się najczęściej drobne upominki, małe zabawki a przede wszystkim słodycze. A może są inne rozwiązania?

W czasach gdy zewsząd jesteśmy otoczeni komputerami, telefonami oraz wszelkiego rodzaju urządzeniami elektronicznymi a sposób spędzania naszego wolnego czasu jest z nimi ściśle związany, warto zastanowić się nad znalezieniem rozwiązania, by być ze sobą, a nie tylko przebywać w swoim towarzystwie. Może właśnie takie dni jak Mikołajki to okazja, by coś zmienić? Warto spróbować czegoś innego niż standardowy prezent.

Dobrze wiemy, jak istotną rolę odgrywa ruch w naszym życiu, dlaczego by właśnie nie pójść w tę stronę? Wspólny Mikołajkowy wypad na łyżwy, spacer, czy np. wizyta w parku rozrywki? Nic tak nie daje radości, jak wspólnie spędzone chwile na aktywnej zabawie. Wiele miejsc organizuje w tym czasie ciekawe wydarzenia ściśle związane z tematyką Mikołajkową.

W Trójmieście niewątpliwym prekursorem tego typu eventów jest Rodzinne Centrum Rozrywki Loopy’s World, które mocno stawia na wspólną zabawę, ruch i oczywiście klimatyczne animacje dla dzieci. Loopy’s World rozpoczyna zabawę w czwartek 6 grudnia, ale na tym nie kończy. Animacje i zabawy Mikołajkowe będą odbywać się też przez cały weekend 8 i 9 grudnia. Na odwiedzających czekać spotkanie z Mikołajem, gry i zabawy oraz wiele innych atrakcji.

Dla naszych pociech to niezapomniana przygoda, przenosząca je w świat pełen fantazji i zabawy, które czynią dzieciństwo tak wyjątkowym.

Wszystkie szczegóły znajdą Państwo na stronie: loopys.pl/gdansk/mikolajki-gdansk-2018

KOMENTARZE
Możliwość komentowania została wyłączona.