Nowa Karczma-Egiertowo. Skoda uderzyła w drzewo. Nie żyje 55-letnia pasażerka

poniedziałek, 3 grudnia 2018 r., 09:27
fot. internet/OSP Nowa Karczma

Do tragicznego w skutkach wypadku doszło w sobotni wieczór na trasie Nowa Karczma-Egiertowo. Skoda wypadła tam z drogi i uderzyła w drzewo. 55-letni kierowca śmigłowcem LPR został przetransportowany do szpitala w Gdańsku. 55-letnia pasażerka trafiła do kościerskiego szpitala, gdzie po dwóch godzinach zmarła.

Zgłoszenie o wypadku dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Kościerzynie otrzymał w sobotę około godziny 22.

- Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący Skodą Octavią 55-letni mężczyzna najprawdopodobniej na śliskiej nawierzchni stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na pobocze, gdzie prawym bokiem uderzył w drzewo - informuje asp. Piotr Kwidziński, rzecznik kościerskiej policji.

Jak dodaje, 55-letni kierujący skodą został przetransportowany śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego do szpitala w Gdańsku. 55-letnia pasażerka trafiła do kościerskiego szpitala, gdzie po dwóch godzinach zmarła.

Szczegółowe okoliczności wypadku wyjaśnia policja.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.