Reklama

Nowa Karczma-Egiertowo. Skoda uderzyła w drzewo. Nie żyje 55-letnia pasażerka

Do tragicznego w skutkach wypadku doszło w sobotni wieczór na trasie Nowa Karczma-Egiertowo. Skoda wypadła tam z drogi i uderzyła w drzewo. 55-letni kierowca śmigłowcem LPR został przetransportowany do szpitala w Gdańsku. 55-letnia pasażerka trafiła do kościerskiego szpitala, gdzie po dwóch godzinach zmarła.

Zgłoszenie o wypadku dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Kościerzynie otrzymał w sobotę około godziny 22.

- Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący Skodą Octavią 55-letni mężczyzna najprawdopodobniej na śliskiej nawierzchni stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na pobocze, gdzie prawym bokiem uderzył w drzewo - informuje asp. Piotr Kwidziński, rzecznik kościerskiej policji.

Jak dodaje, 55-letni kierujący skodą został przetransportowany śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego do szpitala w Gdańsku. 55-letnia pasażerka trafiła do kościerskiego szpitala, gdzie po dwóch godzinach zmarła.

Szczegółowe okoliczności wypadku wyjaśnia policja.

AL
Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Lubieszyn - niezalogowany 2018-12-07 22:42:18

    Pan Stefan musi dać radę. To dobry mężczyzna i ma bardzo kochająca rodzinę i zwierzęta. Wszyscy za nim czekają.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    S. - niezalogowany 2018-12-07 18:21:31

    Wciaz walczy o zycie.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Malenka - niezalogowany 2018-12-07 10:47:17

    Co z tym Panem z wypadku wiadomo coś? Jedni piszą że żyje, drudzy że nie...

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo Koscierski.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości