Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Pan Stefan musi dać radę. To dobry mężczyzna i ma bardzo kochająca rodzinę i zwierzęta. Wszyscy za nim czekają.
Wciaz walczy o zycie.
Co z tym Panem z wypadku wiadomo coś? Jedni piszą że żyje, drudzy że nie...
Ogólnie mówiąc - przejeb... WSPÓŁCZUJĘ Stefanowi jak dojdzie do siebie. Walcz, walcz, wszyscy czekamy na Ciebie
Ludzie! Co Wy za głupoty piszecie? Wujek Stefan żyje!
Stała się tragedia, więc jeśli ktoś nie ma do powiedzenia niczego mądrego to może niech po prostu nie komentuje? Wypadek może zdarzyć się każdemu. Nawet tym, co pojadą 30 na godzinę. Więc jeśli nie jesteś świadkiem, to może daruj sobie swoje teorie? Oczywiście, że za wypadek zawsze odpowiada kierowca. Wszyscy o tym wiedzą. Ale nie dokładaj od siebie swoich domysłów czy też wymysłów. To byli cudowni ludzie! Cudowna rodzina i cudowne małżeństwo. Wyrazy współczucia dla dzieci z powodu śmierci mamy. Ich tata nadal walczy o życie. Więc proponuję głupie komentarze zachować dla siebie i nie przysparzać rodzinie cierpień. Tak trudno powstrzymać się od złośliwego komentowania w obliczu tragedii?
Mam nadzieje że jak ktoś z twojej rodziny zginie wypadku samochodowych to też powiesz otwarcie no stało się to był jej/jego wina. W zeszłym roku wracałam z pracy trasa żukowo-egiertowo...opony zimowe nowe powietrze w normie sypał snieg plus był mróz slisko jak cholera na 2 biegu już mi samochód rzucało i co to była moja wina że było ślisko? może za szybko jechałam? A twój komentarz wnosi dużo prawda? Widać że jesteś polaczkiem cebulaczkiem nie widziałem ale wiem jak było... Skad pewnosc ze gosia to imie tej osoby tam pisze twój podpis to może również dobrze być ksywa no ale typowa cebula przypieprzy sie do wszystkiego. A spójrz na swoj komentarz bo tak kilka podstawowych błędów zrobiłeś wiec hmm...poziom również do najwyższych nie należy
Do gosia. Ależ Twój komentarz wnosi dużo do dyskusji... Widać, że skoro piszesz nawet swoje imię z małej litery to taki sam poziom będzie konwersacji z Tobą... Ale oczywiście masz rację... Samochód jechał sam, całkowicie sam zjechał z drogi i uderzył w drzewo, przecież żadnej winy kierującego tutaj nie ma! Nawet jeśli samochód się zepsuł w tym momencie to w dalszym ciągu wina kierującego ponieważ nie dopilnował, aby pojazd, którym się poruszał był w odpowiednim stanie! Ale oczywiście "gosia" ma rację. Prościej wytłumaczyć tego Pani gosi już się chyba nie da...
Wyrazy głębokiego współczucia dla rodziny z powodu tragicznej śmierci mamy. Niech ojciec szybko wraca do zdrowia.
Do jakiś Mateusz. Ty byłeś tam i widziałeś? Dobrze, że możemy się utulić w blasku twojego wielkiego intelektu.
Co jak co, ale znam tego pana kierowcę bardzo dobrze. Człowiek bardzo rozsądny i porządnie myślący. Już kiedyś jedną tragedie - pożar przeżył bardzo. Teraz gdy dowie się co się wydarzyło - załamie się. Proszę tylko o wsparcie duchowe i dobre słowo dla całej rodziny pana Stefana. Taka dobra i mądra rodzina.
Oczywiście, że nie musi być duża prędkość ale kierujący nie dostosował prędkości do warunków na jezdni i właśnie przez to doszło do tragicznego wypadku. Winę ponosi kierujący !!!
Znowu drzewo. Ciekawe jak długo to ma jeszcze trwać i ile osób musi jeszcze zginąć?
Ciekawe bo przy bardzo śliskiej nawierzchni nie musi byc duza predkosc by stala sie tragedia..zal mi waszego toku myslenia
Ulica jak ulica, ta akurat jest nowa. Noga z gazu i tragedii by niebyl. Zawsze mówię - 5 minut dłużej ale bezpieczniej
widac ze brak Ci wyobrazni i wogóle nie znasz tamtego odcinka..puknij sie
Jeszcze szybciej jeździć
Wyrazy współczucia dla rodziny. Dla Stefana szybkiego powrotu do zdrowi.
Niech się każdy wstydzi za siebie
twój nr jest wszystkim dobrze znany łatwo dowiedziec sie o co chodzi wpisując go w google. Po prostu wstyd
Do ,,mieszkańca " - sam się ,, mężczyzno" lecz na głowę ; a jak nie wiesz o co chodzi , to się nie wypowiadaj; przy okazji dziękuję juz wszystkim , którzy chcieliby mi jednak pomóc ; już sobie poradziłam
dlaczego podajecie nie prawdziwe informacje? To jest chore co wy wypisujecie duzo nie prawdy jest nie tylko w tym artykule ale i też w innych. Na siłe szukacie poklasku? Kobieta zgineła na miejscu nie w żadnym szpitalu a helikopter gdzie wylądował bo z tego co sie orientuje tam nigdzie nie ma żadnego miejsca. Mam nadzieje że redakcja odpowie za rozsiewanie plotek w tak tragicznym momencie. A ty kobieto z nr. 534998222 lecz sie na głowe odszkodowania komunikacyjne ? Naprawde w takim momencie? Myślisz że w tak wielkiej tragedii rodzina myśli o odszkodowaniu? Abyś sie w piekle smażyła!
Witam , jeżeli ktoś znał Bernardkę i może mi pomóc w kontakcie z najbliższą rodzina lub pzekazać , aby odezwano sie do mnie, proszę o kontakt pod numerem 534-998-222; dziękuję
Wyrazy współczucia dla rodziny
Spoczywaj w pokoju ciociu .A Tobie wujku życzę szybkiego powrotu do zdrowia.
Pan Stefan musi dać radę. To dobry mężczyzna i ma bardzo kochająca rodzinę i zwierzęta. Wszyscy za nim czekają.
Wciaz walczy o zycie.
Co z tym Panem z wypadku wiadomo coś? Jedni piszą że żyje, drudzy że nie...