Profesjonalna pomoc w pracach w domu i ogrodzie! Zadzwoń - 694 959 512!

niedziela, 2 grudnia 2018 r., 10:00
fot. nadesłane

Potrzebujesz pomocy przy remoncie w domu? Porządkowaniu ogrodu? Przeprowadzce? Pracach porządkowych? Nie masz na to zbyt wiele czasu bądź przerasta to twoje możliwości? Skorzystaj z profesjonalnej pomocy i godnego zaufania specjalisty! Firma "Dom Ogród" Dawida Orłowskiego szybko i sprawnie upora się z każdym wyzwaniem. Możesz liczyć na pomoc w przystępnej cenie.

"Dom Ogród" powstała z myślą o osobach, które potrzebują pomocy przy remontach w domu oraz porządkach w ogrodzie i nie tylko. To nowoczesna i szybko rozwijająca się firma, która swoją działalnością obejmuje powiat kościerski i jego okolice. Oferuje różnego typu usługi remontowo-ogrodnicze.

Klienci mogą liczyć na pomoc przy takich pracach jak koszenie, nasadzenia, nawadnianie, porządkowanie ogrodu, rozbiórka płotu czy renowacja mebli ogrodowych, jak również przy remontach w domu i różnego typu pracach konserwatorskich.

- Nie selekcjonujemy powierzonych nam zadań. Każde zlecenie, nawet najmniejsze, wykonujemy rzetelnie, z dbałością o każdy szczegół i najwyższe standardy. Klient zawsze otrzymuje dokładny i przejrzysty kosztorys, w którym wszystko jest jasno wyszczególnione - zaznacza właściciel firmy Dawid Orłowski.

W trosce o ciągłe podnoszenie jakości świadczonych usług właściciel firmy cały czas podnosi swoje kwalifikacje, doskonali umiejętności na licznych kursach i warsztatach. Stawia też na wykwalifikowanych pracowników. Od sezonu wiosennego firma planuje nabór nowych pracowników.

Zakres świadczonych usług:

W ogrodzie:

- koszenie traw i nieużytków
- przycinanie krzewów
- nawadnianie
- sadzenie
- porządki ogrodnicze
- meble ogrodowe
- wycinki

W domu:

- podłogi
- malowanie
- sprzątanie piwnic i garaży
- remonty
- rozbiórki
- meble
- płoty
- zadaszenia
- podbitki
- przeprowadzki

Odwiedź profil firmy Dom Ogród na Facebooku - www.facebook.com/DomOgrodKoscierzyna

Dom ogród - Dawid Orłowski
ul. Osiedlowa 10b/3
Grabowo Kościerskie
tel. 694 959 512

Czynne:
pon. - pt. 15-21
sob. 7-18

KOMENTARZE
Możliwość komentowania została wyłączona.