Zaginiony 45-latek odnaleziony w Warszawie

środa, 28 listopada 2018 r., 19:30

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Kościerzynie poszukują zaginionego Zbigniewa L. (45 lat). Mężczyzna w dniu 23 listopada br. około godziny 7.30 wyszedł z domu w Kościerzynie do chwili obecnej nie powrócił do miejsca zamieszkania, nie nawiązał też żadnego kontaktu z rodziną oraz środowiskiem znajomych. O zaginięciu Policję powiadomił brat.

Dotychczas policjanci sprawdzili kontakty zaginionego, miejsca, w których mógł przebywać, skontrolowali szpitale oraz noclegownie oraz analizowali informacje na temat możliwości wykorzystania w sprawie poszukiwań monitoringu wizyjnego. Funkcjonariusze nie zdołali ustalić obecnego miejsca pobytu zaginionego.

Rysopis zaginionego:

wiek z wyglądu 45-50 lat, ok. 185 cm wzrostu, waga około 90 kg, średniej budowa ciała, włosy krótkie kol. ciemny blond.

W chwili zaginięcia mógł być ubrany w czarną kurtę sportową, jeansowe spodnie, czarną skórzaną kurtkę, buty niskie skórzane, czapkę kol. czerwonego .

Osoby, które znają miejsce pobytu zaginionego, lub widziały mężczyznę po 23 listopada br. proszone są o kontakt z dyżurnym KPP w Kościerzynie pod nr tel. 58-680-32-22 albo najbliższą jednostką Policji pod nr tel. 997.

Aktualizacja - środa godz. 21.15

Jak informuje rzecznik kościerskiej policji, asp. Piotr Kwidziński, 45-latek odnalazł się cały i zdrowy. Sam stawił się na jednym z komisariatów w Warszawie.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.