Kościerska Huta. Zderzenie skody z VW Polo

środa, 28 listopada 2018 r., 15:41
fot. AL

Szczęśliwie bez osób poszkodowanych zakończyło się zdarzenie, do którego doszło w środowe południe na K20 w miejscowości Kościerska Huta. Skoda uderzyła tam w tył VW Polo.

Do zdarzenia doszło około godziny 12.30 na drodze krajowej nr 20 w miejscowości Kościerska Huta, tuż za zjazdem z obwodnicy Kościerzyny w kierunku Żukowa. Kierująca VW Polo zamierzała podjąć manewr skrętu w lewo, w tym celu zatrzymała się. Kierująca skodą, jadąc za nią, nie zdążyła jednak zahamować, wskutek czego najechała tył VW Polo.

Szczęśliwie całe zajście zakończyło się jedynie na uszkodzonych pojazdach. Obie uczestniczki zdarzenia nie odniosły obrażeń. Sprawczyni kolizji została ukarana mandatem karnym.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.