Kościerzyna. 38-latka potrącona na przejściu dla pieszych

środa, 28 listopada 2018 r., 09:56
fot. nadesłane/KPP Kościerzyna

38-letnia kobieta z obrażeniami głowy trafiła do szpitala po tym, jak została potrącona przez samochód. Do zdarzenia doszło we wtorkowy wieczór w Kościerzynie na ulicy Szopińskiego.

We wtorek około godziny 18.30 dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Kościerzynie otrzymał zgłoszenie o wypadku, do którego doszło w rejonie przejścia dla pieszych na ulicy Szopińskiego.

- Z ustaleń pracujących na miejscu zdarzenia funkcjonariuszy wynika, że kierująca Oplem Astrą 38-letnia kobieta potrąciła przechodzącą przez przejście dla pieszych 38-letnią kobietę. Poszkodowana z obrażeniami głowy została przetransportowana do kościerskiego szpitala - informuje asp. Piotr Kwidziński, rzecznik kościerskiej policji.

Jak dodaje, obie uczestniczki zdarzenia były trzeźwe.

Szczegółowe okoliczności i przyczynę wypadku wyjaśnia policja.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.