Łubiana. Zderzenie sharana z tiguanem na K20

poniedziałek, 26 listopada 2018 r., 09:45
fot. archiwum

W niedzielne popołudnie służby interweniowały na K20 na wysokości miejscowości Łubiana. Kierujący sharanem 23-latek podczas zjazdu z drogi głównej uderzył tam w VW Tiguana. Jedna osoba trafiła do szpitala.

Do zdarzenia doszło w niedzielę około godziny 12.40 na drodze krajowej nr 20 na wysokości miejscowości Łubiana.

- Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący VW Sharanem 23-letni obywatel Ukrainy zjeżdżając z drogi głównej w drogę podporządkowaną nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu jadącemu drogą krajową VW Tiguanowi, którym kierował 46-letni mieszkaniec Pruszkowa - podaje asp. Piotr Kwidziński, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Kościerzynie.

Wskutek zdarzenia do szpitala przetransportowano kierującego tiguanem. Obaj kierujący byli trzeźwi.

Szczegółowe okoliczności wypadku wyjaśnia kościerska policja.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.