Mały Klincz. Wypadek na skrzyżowaniu - dwie kobiety w szpitalu

poniedziałek, 26 listopada 2018 r., 09:37
fot. nadesłane/KPP Kościerzyna

Dwie kobiety trafiły do szpitala w skutek zdarzenia, do którego doszło w sobotnie popołudnie na skrzyżowaniu w Małym Klinczu. Kierujący fordem wymusił tam pierwszeństwa na jadącym drogą główną oplu.

Zgłoszenie o wypadku dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Kościerzynie otrzymał w sobotę około godziny 17.20.

- Ze wstępnych ustaleń pracujących na miejscu zdarzenia policjantów wynika, że kierujący Fordem Fiestą 63-letni mężczyzna wyjeżdżając z drogi podporządkowanej, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu jadącemu droga wojewódzką oplowi, którym kierowała 55-letnia mieszkanka powiatu kościerskiego. Wskutek czego uderzył w prawy bok opla - informuje asp. Piotr Kwidziński, rzecznik kościerskiej policji.

Jak dodaje, w wyniku zdarzenia do szpitala przetransportowano 55-letnią kierującą oplem oraz 56-letnią pasażerkę tegoż pojazdu.

Szczegółowe okoliczności wypadku wyjaśnia kościerska policja.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.