Marian Knuth ze srebrem Pucharu Świata w martwym ciągu

poniedziałek, 26 listopada 2018 r., 08:47
fot. nadesłane

Kolejnym sportowym sukcesem na swoim koncie może pochwalić się mieszkaniec Wielkiego Klincza. Na odbywającym się przed tygodniem w Złotoryi Pucharze Świata Marian Knuth wywalczył wicemistrzostwo w martwym ciągu.

W dniach 17 i 18 listopada w Złotoryi odbyły się zawody o Puchar Świata WORLD CUP W.R.P.F. bench press i deadlift. Wśród zawodników nie zabrakło też reprezentanta gminy Kościerzyna, Mariana Knutha. Wystartował on w martwym ciągu w kategorii masters +60. Uzyskując wynik 235 kg, zajął drugie miejsce.

Zwycięzcą w tej konkurencji okazał się Józef Sokołowski z wynikiem 300 kg. Trzecie miejsce na podium z wynikiem 215 kg zajął zaś Edward Rożnowski - były reprezentant Polski w Trójboju siłowym, obecnie trener i wychowawca młodzieży.

Zawody odbywały się na bardzo wysokim poziomie sportowym i organizacyjnym.

oprac. AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.