Gdzie można znaleźć gazetki promocyjne?

piątek, 23 listopada 2018 r., 14:43
fot. nadesłane

Gazetki reklamowe i promocyjne wydają regularnie wszystkie dużo i średnie sieci handlowe. Znaleźć je można bezpośrednio w sklepach, czasami trafiają do skrzynek pocztowych, ale najwygodniej jest przeglądać je w Internecie. Pozwala na to strona Blix.pl, na której znaleźć można zawsze aktualne gazetki reklamowe kilkudziesięciu sklepów z różnych branż.

Gazetki promocyjne to najlepszy sposób na to, by dowiedzieć się o aktualnych ofertach ulubionych sklepów. Placówki handlowe informują w nich zarówno o promocjach na artykuły pierwszej potrzeb , jak i o ofertach specjalnych sezonowych, dotyczących np. wiosennych prac porządkowych w ogrodzie, letniego wypoczynku czy świątecznego dekorowania domów.

Aktualne gazetki reklamowe są doskonałym źródłem wiedzy o obowiązujących w danym momencie promocjach. Na szczęście aby być z nimi na bieżąco, nie trzeba już jeździć do sklepu po najnowszą gazetkę albo czekać aż pojawi się ona w skrzynce pocztowej czy na wycieraczce. Dzięki stronie Blix.pl, na której znajduje się kilkadziesiąt zawsze aktualnych gazetek reklamowych różnych sieci handlowych, można je przeglądać bez wychodzenia z domu, w wolnej chwili - wystarczy włączyć komputer i wpisać adres Blix.pl.

Blix.pl- więcej niż gazetki

Jak już wcześniej wspomniano, na stronie Blix.pl znaleźć można gazetki reklamowe wielu sklepów z różnych branż, np. Tesco, Biedronka, Lidl, Stokrotka, Smyk, Castorama czy Empik. Są to więc sklepy, w których kupuje się niemalże codzienne, nie tylko żywność i inne produkty pierwszej potrzeby, ale także prezenty, zabawki, odzież czy artykuły budowlano-remontowe.

Blix.pl wychodzi jednak naprzeciw użytkownikom urządzeń mobilnych. To bardzo wyraźny trend - uwielbiamy mieć na swoich smartfonach narzędzia, które pomagają nam w codziennych zakupach. Właśnie temu służy temu aplikacja Blix, dostępna do pobrania na stronie https://blix.app.link/8hvO7kmTPR zarówno w wersji na urządzenia z systemem operacyjnych Android, jak i iOS.

Oprócz możliwości przeglądania gazetek na ekranie smatrfona czy tableta, daje ona możliwość korzystania z niezwykle praktycznej funkcji tworzenia listy zakupów, dzięki której codzienne sprawunki są szybsze, prostsze i jeszcze bardzie przyjemne. Już wkrótce w aplikacji pojawi się także możliwość korzystania z kart do programów lojalnościowych, prowadzonych przez wiele dużych sieci handlowych. Zarówno na stronie, jak i w aplikacji znajduje się także praktyczna wyszukiwarka produktów. To nieoceniona pomoc dla miłośników tanich zakupów!

KOMENTARZE
Możliwość komentowania została wyłączona.