Klocki Blocki - czyli klocki w dobrej cenie

środa, 21 listopada 2018 r., 12:55
fot. nadesłane

Dzieci uwielbiają układać klocki, więc idealną zabawką dla nich będą klocki Blocki. Klocki te posiadają dużą kolekcję zestawów dla dzieci. Znajdziemy tutaj przede wszystkim zestawy dedykowane chłopcom oraz dziewczynkom.

Dla dziewczynek zostały przygotowane klocki, które zostały nazwane Lalilandią. Wiele dziewczynek może zmienić się w gwiazdę filmową, odwiedzić stadninę lub udać się na morską wycieczkę. Dziewczynki mogą być również zainteresowane wiejską zagrodą czy też fermą.

• Klocki blocki Lalilandia przyjaciółki w kawiarence 317 el.
• Klocki blocki Lalilandia wyprawa do stadniny 194 el.

Dla chłopców zostały opracowane zestawy dla małych konstruktorów. Chłopcy mogą odbyć fascynującą podróż w kosmos, przeżyć misję na Marsie lub Gwiezdną Eskadrę. Mogą być również zainteresowani wielkimi samochodami, maszynami, jakimi są samoloty. Ciekawy będzie również dla nich zestaw policyjny, zestaw z pociągiem. Zestawy ze strażą pożarną, fabryką mebli lub też domem drwala.

• Klocki Blocki buldożer pojazd budowlany 117 el.
• Klocki blocki samoloty powietrzny tankowiec 255 el.

Ta niczego sobie super zabawka rozwija zdolności manualne oraz wyobraźnię. Dziecko, które dostanie tego typu prezent będzie mogło bawić się nim przez wiele godzin.

Klocki Blocki - czyli klocki w dobrej cenie

Klocki nie są drogie w porównaniu z klockami Lego, można je kupić na https://hancia.pl/Blocki-c77. Warto, więc sprezentować tego typu zabawkę dziecku. Po to, aby dostarczyć mu ogrom zabawy, którą można kontynuować jeszcze długo po złożeniu zestawu.

Klocki marki Blocki są kompatybilne z Klockami LEGO i COBI, więc łatwo będą łączyć się ze sobą. Takie zestawy łączone dają dziecku wiele możliwości zabawy oraz pozwolą na tworzenie samodzielnych konstrukcji. Klocki te wykonane zostały z dobrej, jakości materiałów. Więc są one w pełni bezpieczne i mogą się nimi bawić maluchy w wieku od 6 lat.

Wiele tych klocków posiada kolorowe opakowania w bardzo przystępnej cenie. Można je kupić maluchowi na ważną w jego życiu okazję. Jak i po prostu — po to, aby mógł miło spędzić czas na zabawie. Klocki są zajmujące, ciekawe i przyciągają uwagę maluchów.

Klocki to rozwijająca zabawka

Klocki Blocki to plastikowe klocki, które posiadają wiele różnorodnych zestawów tematycznych dla dzieci. Rodzaj zestawu można dobrać do zainteresowań malucha. W wielu sklepach znajdziemy zestawy klocki Blocki mubi, które zostały stworzone z myślą o najmłodszych dzieciach. To świetny sposób na naukę poprzez zabawę. Klocki dla najmłodszych uczą rozpoznawać kolory i kształty, poprawiają koncentrację i wspomagają rozwój wyobraźni. Zabawka ta również rozwija koordynację wzrokowo-ruchową oraz pobudzają kreatywność.

• Klocki mubi dom drwala 38 el;
• Bajkowy pałac 83 el mubi.

Klocki to świetna zabawka, która uczy dzieci kreatywnego i przestrzennego myślenia. Zabawka ta przypadnie do gustu dzieciom w każdym wieku. Zapewnią również zabawę na wiele godzin. Klocki te również rozwijają kreatywność oraz doskonalą umiejętności konstruktorskie, oraz ćwiczą zdolności manualne.

KOMENTARZE
Możliwość komentowania została wyłączona.