Zimowa Giełda Mam w Kartuzach już 1 grudnia - ruszyły zapisy

poniedziałek, 19 listopada 2018 r., 11:25
fot. archiwum

W sobotę, 1 grudnia w gościnnych progach Szkoły Podstawowej nr 1 w Kartuzach odbędzie się kolejna, zimowa edycja Giełdy Mam. Grudniowa odsłona imprezy będzie okazją do przejrzenia szaf w ramach przedświątecznych porządków i zaopatrzenia się w ciuszki dla pociech na nowy sezon, nie nadszarpując przy tym zbytnio domowego budżetu. Zapisy już ruszyły.

Już 1 grudnia wnętrze sali sportowej kartuskiej Jedynki ponownie wypełnią kolorowe ciuszki, zabawki i akcesoria dla dzieci. Giełdy Mam organizowane są w Kartuzach już od dwóch lat. Każda kolejna odsłona imprezy cieszy się popularnością - zarówno wśród sprzedających, jak i kupujących. Dla osób, które w szafach wciąż mają ubranka, zabawki i sprzęty, z których ich maluchy wyrosły, to doskonała okazja, by się ich pozbyć, a przy okazji podreperować domowy budżet i zrobić świąteczne porządki. Dla innych giełda daje możliwość nabycia w przystępnych cenach dziecięcych akcesoriów i ubrań, które przydatne mogą być w sezonie zimowym.

Giełda czynna będzie w godz. 8-12. Osoby, które chciałyby przygotować własne stoisko na giełdzie mogą się już zapisywać i wysyłać zgłoszenia drogą mailową na adres - gieldamam@kartuzy.info. W zgłoszeniu wystarczy podać imię, nazwisko i liczbę stoisk.

Zostanie przygotowanych dokładnie tyle stanowisk, ile wpłynie zgłoszeń. Stoiska wybiera się na miejscu, zgodnie z zasadą, kto pierwszy ten lepszy. W przypadku rezygnacji z udziału organizatorzy proszą o wcześniejsze zgłoszenie nieobecności.

Sprzedający będą mieli do wyboru dwa rodzaje stanowisk - na materacu z krzesełkiem lub na ławce z krzesełkiem. Można zabrać ze sobą własne stojaki i wieszaki. Ze względu na aurę, stoiska będą przygotowane tylko w sali sportowej i na korytarzu.

Opłata dla handlujących wynosi 5 zł. Dochód w całości zostanie przeznaczony na cele statutowe Stowarzyszenia Przyjaciół Jedynki w Kartuzach, które jest organizatorem wydarzenia.

MD-Z

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.