Kościerzyna. Oblał konkubinę benzyną i ją podpalił

niedziela, 18 listopada 2018 r., 16:19
fot. archiwum

48-latka w ciężkim stanie trafiła do szpitala, a 55-latek został zatrzymany i osadzony w policyjnej izbie zatrzymań - to finał zdarzenia, do którego doszło w niedzielne popołudnie w jednym z domów w Kościerzynie. Mężczyzna oblał tam konkubinę benzyną i ją podpalił. Był kompletnie pijany.

Do zdarzenia doszło w niedzielne popołudnie w jednym z budynków mieszkalnych przy ulicy Chojnickiej w Kościerzynie.

- Ze wstępnych ustaleń wynika, że 55-letni mężczyzna oblał 48-letnią kobietę benzyną i ją podpalił. Kobieta w ciężkim stanie trafiła do szpitala. Mężczyzna został zatrzymany - informuje asp. Piotr Kwidziński, rzecznik kościerskiej policji.

Póki co nieznane są motywy, jakimi kierował się 55-letni mężczyzna. Znajdował się w stanie nietrzeźwości wynoszącym około trzy promile alkoholu. Wiadomo, że pokrzywdzona ze sprawcą żyli w konkubinacie.

Do sprawy będziemy wracać.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.
OSTATNIO KOMENTOWANE
    {{comments_last}}