Puchar Polski Federacji NAC w Kulturystyce w Kartuzach

niedziela, 18 listopada 2018 r., 11:18
fot. MD-Z

W sobotę w Kartuskim Centrum Kultury podziwiać można było kulturystów i kulturystki, którzy rywalizowali o Puchar Polski Federacji NAC. Zawody rozegrano w kilku kategoriach m.in. Mr. Athletic, Men Body, Ms. Figure oraz Ms. Shape. Podczas konkursu wyłoniono też reprezentantów Polski na mistrzostwa Ms & Mr Universe.

Federacja NAC, czyli National Athletic Committeel powstała w 1999 roku, działa w ponad czterdziestu krajach na świecie, również w Polsce. Puchar Polski zorganizowany przez NAC w Kartuzach przyciągnął kilkudziesięciu zawodników z różnych zakątków kraju. Rywalizowali o miano najlepszego w kilku kategoriach - juniorów, mastersów (weteranów), athletic (kulturystyka klasyczna, men body (Mr. Muskulature), men's aesthetics (męska sylwetka) oraz w debiutach. Konkurencje dla pań rozegrano w kategoriach Ms. Figure oraz Ms. Shape.

Zwycięzcy poszczególnych kategorii zostali nominowani do udziału w mistrzostwach Ms & Mr Universe.

MD-Z

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.