Szlachetna Paczka 2018 ruszyła. Zostań świętym Mikojałem dla jednej z rodzin!

niedziela, 18 listopada 2018 r., 09:00
fot. archiwum

W internecie dostępna jest już baza rodzin, którym każdy może zrobić świąteczny prezent. W powiecie kościerskim na to, aby magia świąt dotarła również do ich domów, czeka sześć rodzin. Zostań Świętym Mikołajem i odmień czyjeś życie, a na pewno święta.

Do świąt Bożego Narodzenie pozostał już nieco ponad miesiąc. Szlachetna Paczka nabiera więc tempa, by do najbardziej potrzebujących wraz ze świętami dotarła pomoc. Lista osób, które potrzebują pomocy jest już skompletowana. Są wolontariusze. Brakuje jeszcze darczyńców, którzy będą chcieli odmienić czyjeś życie, a na pewno święta.

Darczyńcą może być każdy - osoba prywatna, zespół znajomych, firma itd. Jeśli chcesz sprawić, by do czyjegoś domu zagościła magia świąt Bożego Narodzenia, zostań darczyńcą. Przygotuj materialną pomoc dla konkretnych osób i zostań dobrym duchem wybranej przez siebie rodziny. To nie rzeczy bowiem pomagają, ale ludzie - przekazana pomoc jest wyrazem wsparcia w dążeniu do wygrania wyzwania zmiany swojego życia, którego podjęła się rodzina.

W sobotę na stronie www.szlachetnapaczka.pl uruchomiona została baza z informacjami o rodzinach w potrzebie. Przez trzy tygodnie każdy będzie mógł wybrać jedną z nich i dla jej członków przygotować wyjątkową paczkę.

Weekend cudów, a więc finał akcji zaplanowano na 8-9 grudnia. Magazyn będzie mieścił się tradycyjnie w Kościerskim Domu Kultury.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.