Sylwester 2018. Jak spędzić tą najbardziej wyjątkową noc w roku?

czwartek, 15 listopada 2018 r., 15:23
fot. internet/www.pixabay.com

Już tylko niespełna sześć tygodni dzieli nas od momentu, gdy witać będziemy Nowy Rok 2019. 31 grudnia pożegnamy minione dwanaście miesięcy, które minęły pod szyldem 2018 i z nadzieją, pełni planów i optymizmu wkroczymy w nowy czas. Stare polskie porzekadło głosi, że "jaki Nowy Rok, taki cały rok", dlatego, zmianie daty w kalendarzu warto nadać odpowiednią oprawę - spędzić Sylwestra hucznie i z przytupem. Sprawdziliśmy, gdzie można zarezerwować miejsce na niezapomniany bal w sylwestrową noc.

Połowa listopada to najwyższy czas na to, by zaplanować tą wyjątkową i najważniejszą noc w roku. Sylwester to moment, w którym z radością w sercu i optymizmem wchodzimy w Nowy Rok. Zmieniającej się dacie w kalendarzu towarzyszą nowe plany, nadzieje i marzenia. Dla wielu to okazja do podejmowania nowych wyzwań i postawień. Takie wejście w Nowy Rok wymaga odpowiedniej oprawy - z szampańską zabawą, w gronie rodziny i przyjaciół, z niegasnącymi bąbelkami w kieliszkach i niebem roziskrzonym setkami fajerwerków.

Sylwestra możemy spędzić na wiele sposobów, wszystko zależy od naszej inwencji, ale też od usposobienia. Planując zabawę w tę wyjątkową noc warto pamiętać, że najważniejsze jest tak naprawdę to, z kim go spędzamy. W gronie bliskich naszemu sercu osób - przyjaciół, rodziny bal zawsze będzie udany. Sprawdzonym sposobem na udane spędzenie Sylwestra jest impreza zorganizowana z dj'em lub orkiestrą, z piękną oprawą, pysznym jedzeniem i wspaniałą atmosferą. Taka forma spędzenia sylwestrowej nocy będzie dobrą odmianą dla tych, którzy dotąd spędzali ją na domówkach, pod chmurką czy przed tv. Warto dobrze zastanowić się, gdzie warto się wybrać? Przygotowaliśmy dla naszych Czytelników kilka podpowiedzi.

Borcz

Dwie propozycje na spędzenie Sylwestra przygotował Hotel Spichrz. Z myślą o tych, którzy preferują bardziej kameralne i spokojne wejście w Nowy Rok, stworzono propozycję kolacji sylwestrowej z muzyką na żywo, pokazem sztucznych ogni oraz szampanem na powitanie i o północy. W menu ujęto przystawkę, danie główne oraz deser. Dodatkowo dla każdej pary przewidziano butelkę wina włoskiego. Koszt udziału to 95 zł od osoby. Hotel Spichrz zaprasza również na Bal Sylwestrowy w rytmach lat 70. i 80. oraz przy muzyce współczesnej. Zabawa rozpocznie się o godz. 20 i potrwa aż do godz. 4. W programie liczne atrakcje i konkursy m.in. wybór króla i królowej balu czy najciekawszego tańca. Na uczestników czekać będą takie nagrody jak - voucher na pobyt weekendowy w Hotelu Spichrz z kolacją, karton piw Lubrow oraz wiele innych gadżetów. Każdy bilet wygrywa. Koszt udziału w balu to 540 zł od pary.

Nowy Klincz

Na niezapomnianą zabawę sylwestrową tradycyjnie zaprasza również Zajazd Florencja. Do zabawy w tanecznych rytmach przygrywać będzie zespół muzyczny. Na gości czekać będzie bogate menu. Napoje niegazowane oraz butelka 0.5 wódki gratis dla każdej pary. Koszt udziału w imprezie to 220 zł za osobę.

Ostrzyce

Restauracja u Stolema zaprasza na Bal Sylwestrowy z formułą Open Bar. Powitaniu Nowego Roku towarzyszyć będą największe przeboje serwowane przez DJ'a. Dla uczestników przygotowany zostanie wykwintny kilkudaniowy obiad, różnorodne zimne zakąski, gorące dania nocne oraz bufety - wiejski, słodki i kawowy. Napoje zimne i alkoholowe bez limitu. Podczas imprezy będzie też możliwość wygrania voucheru na weekendowy pobyt w Centrum Rekreacji u Stolema. Koszt udziału w balu to 230 zł za osobę.

Żabi Dwór zaprasza na Bal Sylwestrowy i zabawę z zespołem Kawalerowie. Bal rozpocznie się o godz. 19 i potrwa do godz. 4.00 rano. Koszt udziału w balu to 150-200 zł za osobę. Dla dużych grup i stałych klientów przewidziano rabat.

MD-Z

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.