Kościerzyna. Spowodował kolizję, był pijany

czwartek, 15 listopada 2018 r., 11:27
fot. archiwum

We wtorkowe popołudnie policjanci interweniowali na ulicy Wojska Polskiego w Kościerzynie, gdzie doszło do kolizji fiata z peugeotem. Jak się okazało, sprawca zdarzenia był pijany. Obywatel Ukrainy wydmuchał 1,5 promila alkoholu.

Do zdarzenia doszło we wtorek około godziny 14. na ulicy Wojska Polskiego w Kościerzynie.

- Z ustaleń pracujących na miejscu zdarzenia funkcjonariuszy wynika, że kierujący Fiatem Ducato 43-letni obywatel Ukrainy nie zachował bezpiecznej odległości od poprzedzającego go pojazdu, wskutek czego najechał na tył Peugeota 307, którym kierował 28-letni mieszkaniec Kościerzyny - podaje asp. Piotr Kwidziński, rzecznik kościerskiej policji.

Jak dodaje, kierujący fiatem 43-latek znajdował się w stanie nietrzeźwości. Wydmuchał 1,5 promila alkoholu. Obywatel Ukrainy noc spędził w policyjnym areszcie. W środę usłyszał zarzut prowadzenia pojazdu w stanie nietrzeźwości.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.