Nowy wóz dla OSP już w drodze do gm. Nowa Karczma

piątek, 9 listopada 2018 r., 09:34
fot. nadesłane/OSP Nowa Karczma

Kolejny nowy wóz, wprost z taśmy produkcyjnej, trafi do jednostki ochotniczej straży pożarnej w gminie Nowa Karczma. Tym razem z nowego nabytku mogą cieszyć druhowie z Grabówka.

Lekki samochód ratownictwa technicznego Citroen Jumper - to nowy nabytek strażaków z OSP Grabówko. Właśnie odebrali go wprost z linii produkcyjnej ciechanowskiej firmy. Tym samym spełniły się ich marzenia o nowym samochodzie i zwieńczone został ich kilkuletnie starania w tym kierunku.

Obecnie trwa indywidualizacja wozu do potrzeb druhów, którzy mają go użytkować. Zabudowa został bowiem dostosowana specjalnie do potrzeb sprzętu, którym dysponuje jednostka.

Warto dodać, że to już kolejny nowy wóz strażacki, który w ostatnich latach trafił do gminy Nowa Karczma. Dwa lata temu nowy MAN trafił do jednostki OSP Nowa Karczma.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.