Jesienią zdobądź swój Biegun

piątek, 9 listopada 2018 r., 07:38
fot. nadesłane

Biegun to niepowtarzalne i wyjątkowe wydarzenie sportowe. To nie wyścig, a wyzwanie, które każdy zawodnik stawia sobie indywidualnie. Ty decydujesz. Ty biegasz dokładnie tyle, ile będziesz w stanie. Jedynym ograniczeniem jesteś Ty sam. Biegun skonstruowany jest tak, by każdy miał szansę się z nim zmierzyć, czując tym samym, że sprawdza siebie i swoje umiejętności.

Wyjątkowa formuła imprezy polegająca na tym, że to uczestnik sam decyduje ile przebiegnie przyciąga śmiałków z różnych środowisk o różnym stopniu przygotowania kondycyjnego. Biegun jest bardzo pozytywnie odbierany w środowisku sportowym o czym świadczyć może obecność na starcie ekip biegowych, outdoorowych i crossfitowych: Koniuchy OCR,BigYellowFoot Adventure Challenge, xRunners, Dirty Sparrows, Husaria Race Team, MTB - Małe Trójmiasto Biega, Ebrogym Padł Na Ryj Team czy Wild Team.

Starannie przygotowana trasa, niebanalne przeszkody i atmosfera zdrowej rywalizacji rozgrzeje do czerwoności największego nawet "zmarźlucha". Na jesień szykujemy dla was 3,5 km pętle, którą będziecie mogli pokonać 1, 2 lub 3 razy! Błotna trasa najeżona przeszkodami sprawi, że poczujecie, że żyjecie!

Uwaga! Nowa formuła!

Chciałbyś wystartować w BIEGUN - Siwy Dym ale trochę się boisz? Mamy rozwiązanie dla wszystkich, którym biegi przeszkodowe kojarzą się głównie z błotem, zabawą i dużą ilością śmiechu! Wprowadzamy uproszczoną formułę BEFORE (B4)! Bawcie się, pobrudźcie, i spędźcie miło czas!

Charakterystyka biegu B4? To proste!

- skrócona trasa (3km)
- uproszczone przeszkody
- bez walki o każdą sekundę
- medal na mecie dla każdego bo pamiątka musi być

Organizatorem biegu jest OCR Events, która powstała pod opiekuńczymi skrzydłami Kolibki Adventure Park Gdynia - twórcy Bieguna oraz organizatora Biegu Morskiego Komandosa, I Mistrzostw Polski OCR, a także Mistrzostw Europy OCR w 2019 roku.

Więcej informacji i zapisy: http://www.biegun.info/
https://www.facebook.com/biegun.info/
https://elektronicznezapisy.pl/event/3092.html

KOMENTARZE
Możliwość komentowania została wyłączona.