Liniewo. 89-latek na rowerze wjechał wprost pod samochód

czwartek, 8 listopada 2018 r., 15:26
fot. archiwum

89-letni rowerzysta trafił do szpitala po tym, jak wyjeżdżając z drogi podporządkowanej wjechał wprost pod samochód. Do zdarzenia doszło w środę w Liniewie.

Jak informuje asp. Piotr Kwidziński, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Kościerzynie, z ustaleń policjantów wynika, że kierujący rowerem 89-letni mieszkaniec powiatu kościerskiego wyjeżdżając z drogi podporządkowanej, wjechał wprost pod jadący prawidłowo, drogą główną, samochód osobowy, którym kierował 65-letni mieszkaniec powiatu kościerskiego. Rowerzystę z obrażeniami ciała przetransportowano do szpitala.

Policjanci apelują do uczestników ruchu o zachowanie ostrożności i rozwagę na drodze.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.