Lubieszyn. Czołówka busa z VW Touranem - wśród rannych dzieci

czwartek, 8 listopada 2018 r., 15:16
fot. archiwum

W czwartkowy poranek służby interweniowały w Lubieszynie, gdzie doszło do czołowego zderzenia Mercedesa Vito z VW Touranem. Wskutek zdarzenia do szpitala przetransportowano łącznie cztery osoby, w tym dwoje dzieci.

Do zdarzenia doszło około godziny 8. na drodze wojewódzkiej nr 224 w miejscowości Lubieszyn.

- Z ustaleń pracujących na miejscu zdarzenia policjantów wynika, że kierujący Mercedesem Vito 66-letni mieszkaniec Gdyni z wyjaśnianych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu, doprowadzając do czołowego zderzenia z jadącym z przeciwnego kierunku VW Tourana, którym kierował 58-letni mieszkaniec powiatu kościerskiego - podaje asp. Piotr Kwidziński, rzecznik kościerskiej policji.

Jak dodaje, w wyniku zdarzenia do szpitala w Kościerzynie przetransportowano kierującego busem oraz jego 63-letnią pasażerką, natomiast dwoje dzieci, sześcioletniego chłopca i ośmioletnią dziewczynkę, podróżujących touranem przewieziono do placówki w Gdańsku.

Szczegółowe okoliczności wypadku będą wyjaśniać funkcjonariusze Posterunku Policji w Liniewie.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.