Teresa i Paweł Stosikowie z Karsina świętowali złote gody

czwartek, 8 listopada 2018 r., 11:44
fot. internet/UG Karsin

Pół wieku temu postanowili zawrzeć związek małżeński. Teraz już wiedzą, że była to najlepsza decyzja w ich życiu. Pomimo wszelkich przeciwności losu cieszą się ze wspólnie przeżytych 50. lat. Mowa o państwu Stosikach z Karsina, którzy w minionym czasie świętowali złoty jubileusz małżeństwa.

Państwo Teresa i Paweł Stosikowie z Karsina niedawno obchodzili okrągły jubileusz zawarcia związku małżeńskiego. Wspólnie przez życie kroczą już od 50 lat. W związku z tak wyjątkową rocznicą ślubu, szacownych jubilatów z życzeniami i gratulacjami odwiedzili przedstawiciele urzędu - wójt Roman Brunke oraz sekretarz gminy Tomasz Urbański.

Jak informuje karsiński urząd, jubilaci wychowali dwoje dzieci, doczekali się trojga wnuków i wnuczki. Pani Teresa pracowała jako opiekunka w PCK, natomiast pan Paweł pracował w telekomunikacji kolejowej. Obecnie oboje są na zasłużonej emeryturze, cieszą się dobrym zdrowiem i pogodą ducha.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.