Galeria Madison poleca się na listopad

czwartek, 8 listopada 2018 r., 10:00
fot. nadesłane

Jest już doskonale znana i lubiana, a ciągle się zmienia na lepsze. Mowa o Galerii Handlowej Madison w Gdańsku, która w listopadzie świętuje swoje 15-te urodziny. To co charakterystyczne dla marki Madison to właśnie jej śródmiejska lokalizacja - to miejsce, do którego można "wpaść" po drodze do pracy, do szkoły, podczas spaceru czy zwiedzania.

Właśnie teraz szczególnie warto odwiedzić Galerię Madison - przyjazną, komfortową, z nowym jasnym wnętrzem, nowymi markami i usługami. A z okazji 15-tych urodzin na klientów będzie czekać moc atrakcji, obok których nie można przejść obojętnie.

Przez ostatnie miesiące Madison zmienił się nie do poznania. Udane zakupy to oczywiście cel sam w sobie, ale kto nie lubi zrelaksować się po wizycie w sklepach, korzystając z przyjaznego otoczenia? Takie właśnie było założenie projektu rewitalizacji galerii. Dziś można powiedzieć, że udało się je zrealizować z nawiązką. Najlepiej sprawdzić to korzystając z wygodnych i funkcjonalnych mebli, w otoczeniu uniwersalnego i udomowionego stylu skandynawskiego. Prostota i wygoda to nie wszystko. Ważne, by każdy gość galerii czuł się tutaj jak w domu.

Inspiracją dla nowych wnętrz galerii zarówno w zakresie architektury jak i przestrzeni funkcjonalnych było filozofia skandynawskiego hygge. Pojawiły się kolory w jasnych odcieniach i komponenty z naturalnego drewna, a także wygodne meble. Nowe strefy w siedziskami zachęcają, by na chwilę zwolnić i odpocząć. Warto również spotkać się z strefie Madison Food Zone i cieszyć nowymi przestrzeniami oraz znakomitą ofertą gastronomiczną.

W filozofii hygge będzie utrzymany także market duńskiej sieci Netto, który już wkrótce pojawi się na terenie Galerii Madison. Co prawda, jest ona już znana w Polsce, jednak w Madisonie po raz pierwszy Netto pojawi się w zupełnie nowym koncepcie marki. Klienci będą przede wszystkim czuć się komfortowo w nowym sklepie, ale również będą mieć możliwość dowolnego wyboru setek produktów, w tym także tych regionalnych. Otwarcie sklepu jest zaplanowane na drugą połowę listopada.

Zmiany w Madison widać także wśród sklepów galerii. Z myślą o wygodzie klientów, część salonów przeszła relokację połączoną z odświeżeniem i powiększeniem wnętrz. Pojawiły się także nowe marki. Nowością w ofercie galerii będzie z pewnością marka Yasumi - największa w Polsce sieć Instytutów Kosmetycznych i SPA, z 13-letnią tradycją na rynku health & beauty. Warto podkreślić, że to pierwsza w Trójmieście lokalizacja tej uznanej marki w galerii handlowej.

Piętnaste urodziny Galerii Handlowej Madison to oczywiście powód do hucznego świętowania. Zgodnie z urodzinową tradycją Madison także w tym roku przygotował dla swoich klientów aż 1000 biletów do kina a także zabawę konkursową. Uczestnik zabawy, który poprawnie określi wartość produktów umieszczonych w specjalnej prezentowej konstrukcji zlokalizowanej na terenie Galerii, otrzyma jej pełną zawartość. Do ekspozycji w kształcie prezentu będzie można zajrzeć przez specjalne otwory umożliwiające ocenę zawartości. Wszystkie produkty umieszczone w Prezencie będą pochodziły ze sklepów Galerii, zatem realna ocena ich wartości będzie wymagało jedynie spostrzegawczości i skrupulatności. Natomiast w ramach prowadzonego na facebookowym profilu Galerii konkursu pod hasłem "New Home & New You" na zwycięzcę czekać będzie projekt aranżacji mieszkania wraz z wyposażeniem jednego pomieszczenia o łącznej wartości 10 000 zł.

W piątek 23 listopada łowców promocji zapraszamy na Black Friday, w ramach którego w salonach Madison klienci znajdą wiele okazji cenowych i ciekawych promocji. Na zakończenie 15. urodzin w dniu 1 grudnia na klientów Galerii czekać będzie tort urodzinowy oraz finał konkursowej zabawy.

Szczegóły oraz regulaminy wszystkich atrakcji urodzinowych dostępne na stronie galerii tj. www.madison.gda.pl.

KOMENTARZE
Możliwość komentowania została wyłączona.