Damskie sportowe buty zimowe za kostkę: jakie wybrać?

poniedziałek, 5 listopada 2018 r., 12:59
fot. nadesłane

Mimo tego, że w listopadzie termometry mają pokazać nawet 20 stopni Celsjusza, zima i mroźny wiatr na pewno jeszcze pokażą swoje możliwości, oczywiście w najmniej odpowiednim momencie. Apeluję do was dziewczyny! Kiedy nadejdzie właściwy moment, zmieńcie stylówkę z "gołe kostki przy -20 stopniach" na "damskie sportowe buty zimowe za kostkę, które są jednocześnie modne i, w przeciwieństwie do trampek, chronią stopy przed odmrożeniem".

Timberland: Klasyk streetwearu na każdą wymagającą pogodę

Na ulicy widać je dość często. Jest to dowód na to, że są nie tylko popularne i stylowe, ale również wygodne oraz wręcz idealne na zimową pogodę. Każda z was, która ma ambicje zostać trendsetterką, szafiarką lub po prostu inspiruje się modą uliczną, na pewno myślała o kupnie tych butów. Czas przestać rozmyślać i posunąć się o krok dalej! Obuwie Timberland kupisz on-line w okazyjnych cenach, więc nie wahaj się zbyt długo.

Timberland zawdzięcza swój sukces głównie ze względu na to, że były to pierwsze całkowicie nieprzemakalne buty. Można było je nosić podczas każdej pogody, która sprawiała nawet niewielkie trudności innemu obuwiu.

Od maszyn budowlanych do butów: poznaj Caterpillar

W Internecie można spotkać opinie, że buty Caterpillar są tak samo wytrzymałe i solidne jak maszyny, które również są produkowane przez tą firmę. Wyglądem nie różnią się zbytnio od obuwia firmy Timberland. Poza tym, je również możesz znaleźć w zakładce damskie sportowe buty zimowe w sklepie YesSport.pl.

Buty Cat doskonale spełniają swoją rolę jako obuwie trekkingowe. Są niezastąpione w ciężkim, górskim terenie, ale również podczas kapryśnej pogody w mieście. Producent uzyskał taki efekt między innymi dzięki grubej, ale ciągle zgrabnej podeszwie, która zapewnia dobrą przyczepność na każdej, naturalnej lub sztucznej, nawierzchni. Mocne sznurowanie za kostkę zapewnia stabilność stopy, a przez to możesz być spokojna, że nie skręcisz sobie kostki nawet na śliskim chodniku.

Buty Crocs: przeczytaj zanim parskniesz śmiechem

Niektórzy nazywają je kontrowersyjnymi, inni nie mogą już patrzeć na ich niezliczone podróbki w dużych sieciach handlowych, kolejni znów twierdzą, że producenci padli ofiarą własnej uczciwości, zrobili buty nie do zdarcia, które dodatkowo są tak brzydkie, ze zamiast odpychać, ciągle wprawiają w zakłopotanie coraz to nowe rzesze ludzi.

Do jakiejkolwiek grupy należysz, musisz wiedzieć, że na szczęście nie będę więcej poświęcać czasu gumowym klapkom z dziurami.

Chodzi o zupełnie inne obuwie - aż dziwne, że firma Crocs mogła wyprodukować coś tak… ładnego. Zanim zaczniesz przecierać oczy ze zdumienia, możesz sprawdzić o czym mowa. Damskie sportowe buty zimowe w sklepie YesSport.pl to również wysokie śniegowce Crocs oraz wkładane botki za kostkę. Lekkie, wytrzymale, a nawet stylowe. Kto by się spodziewał?

Jeśli mimo wszystko odczuwasz pewien niesmak, zastanawiając się nad kupnem tych butów, mam dla ciebie złotą radę. Nikomu nie musisz się przyznawać, że w zimie nosisz właśnie Crocsy. Ba! Nawet jeśli powiesz prawdę i tak nikt ci nie uwierzy.

KOMENTARZE
Możliwość komentowania została wyłączona.