Kościerzyna. Wypadek na skrzyżowaniu - dwie osoby w szpitalu

poniedziałek, 5 listopada 2018 r., 10:01
fot. archiwum

Dwie osoby trafiły do szpitala wskutek zdarzenia, do którego doszło w piątkowe popołudnie na skrzyżowaniu ulic Chojnickiej i 8 Marca. Kierujący toyotą wymusił tam pierwszeństwo przejazdu na golfie.

Zgłoszenie o wypadku dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Kościerzynie otrzymał w piątek około godziny 16.

- Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że kierujący Toyotą Corollą 48-letni mieszkaniec powiatu kościerskiego wyjeżdżając z ulicy Chojnickiej na 8 Marca, celem przejazdu na ulicę Staszica, wymusił pierwszeństwo przejazdu na jadącym prawidłowo golfie, którym kierował 22-letni mężczyzna. Tym samym doprowadził do zderzenia obu pojazdów - informuje asp. Piotr Kwidziński, rzecznik kościerskiej policji.

Jak dodaje, wskutek zdarzenia do szpitala przetransportowano 22-letniego kierującego golfem oraz 22-letnią pasażerkę tegoż pojazdu.

Szczegółowe okoliczności zdarzenia wyjaśnia policja.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.