Nowa Karczma. Audi rozbiło się na drzewie - dwie osoby w szpitalu

niedziela, 4 listopada 2018 r., 14:18
fot. AL

Dwóch mężczyzn trafiło do szpitala wskutek zdarzenia, do którego doszło w niedzielne popołudnie na trasie Lubieszyn-Nowa Karczma. Kierujący audi wypadł tam z trasy i uderzył w przydrożne drzewo. Odmówił badania alkomatem celem ustalenia stanu trzeźwości.

Do zdarzenia doszło po godzinie 12. na trasie Lubieszyn-Nowa Karczma. Jak informuje asp. Piotr Kwidziński, rzecznik kościerskiej policji, ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący audi 33-letni mieszkaniec powiatu kościerskiego stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na pobocze, gdzie kierowany przez niego pojazd uderzył drzewo. Zarówno kierującego pojazdem, jak i pasażera przetransportowano do szpitala.

33-latek odmówił badania alkomatem celem ustalenia jego stanu trzeźwości. Pobrano od niego krew do badań.

W akcji ratowniczej wzięli udział strażacy z OSP Nowa Karczma, JRG Kościerzyna oraz zespół ratownictwa medycznego.

Szczegółowe okoliczności zajścia wyjaśnia policja.

Ruch, na odcinku, na którym doszło do zdarzenia, odbywa się wahadłowo.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.